Dark
Light
Browse Tag

врагът

Питаш има ли смисъл?

Питаш има ли смисъл?

16.07.2018
Не подминавай тези думи, защото рано или късно те ще те застигнат! Питаш има ли смисъл, виж сам! Не подминавай тази статия тя е за теб ! Питаш има ли смисъл да се борим? Животът е борба във всички измерения и винаги има решения! Решения правилни или грешни с низ от действия, но не и от бездействия! Искам да Ви

Харесайте ни!

About Me

Here you can tell anything about yourself. uo dolorum mandamus mnesarchum te. Sit ridens persius ex. Vel noluisse perpetua consequat ex, has nostro antiopam eu. Nec esse meis eu. Dico legendos sed an, eu sed meis ferri assentior.

Follow Me

Banner

Subscribe

Popular

Authors

отидетенагоре